PANORÁMA – bývanie s úžasným výhľadom, odporúčame!

Po peknom večernom výhľade na Košice z terasy bytu počas dlhých večerov túžime viacerí. Vám sa však tento sen môže splniť! Relaxujte po dlhom namáhavom pracovnom dni v novostavbe  veľkom 5.izb. byte – penthouse s veľkou terasou!!

Chcete si užívať výhody bývania v dome , bývať v prírode  a pritom bývať v byte  v komornej atmosfére menšej komunity v blízkosti centra mesta?

Ak áno, tak tento byt sa môže stať Vašim domovom. Vitajte doma!

Slnečný otvorený byt s úžitkovou plochou 142,13m2 + 36,46 m2 terasa + 5,69 loggia sa nachádza v tehlovej novostavbe Viladomu lokality PANORÁMA. 

Kvalitné a finančne náročné dokončenie holobytu realizované v r. 2014-2015 Vás určite prekvapí a zároveň poteší. Podlaha je z kvalitného bambusového dreva. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Interiérové dvere s oblôžkovými zárubňami sú z dreva. Obklady, dlažby a sanita v kúpeľniach sú značkové. Okná v izbách sú plastové s izolačným dvojskom, akustickým útlmom a kovovou výstužou. Francúzske okná v obývačko-kuchynskej časti s výstupom na terasu sú hliníkové. Kúrenie je ústredné a výrobu tepla pre viladom zabezpečuje plynová kotolňa umiestnená v objekte. Vykurovanie bytov je konvekčné pomocou radiátorov.

Stiesnenosť? Tej v byte veľmi nezostalo vďaka komfortnej spoločenskej zóne spojenej s kuchyňou a terasou. Sen každej ženy gazdinky je mať kuchyňu podľa svojich predstáv. Tu sa sen môže stať skutočnosťou  – terajší majitelia nechali túto možnosť realizácie kuchyne novému majiteľovi bytu.  Na terase si s priateľmi môžte vychutnať poobedňajší čaj o 5 s výhľadom na západ Košíc alebo zrealizovať nedeľňú rodinnú grilovačku.

Dispozícia bytu (viď. pôdorys bytu). Samostatné vstupy do izieb a príslušenstva bytu. Otvorený priestor kuchyňa – obývačka-terasa.

Výmera izieb:

1. obývacia  izba s kuchynskou časťou  – 44,99  m2

2. izba spálňa s výstupom na loggiu      –  14,25 m2

3. izba                                                    –  16,88 m2

4. izba                                                    –  11,89 m2

5. izba pracovňa                                    –  11,69 m2

Tri  kúpeľne:

1. kúpeľňa so závesnou toaletou, sprchovacím kútom a umývadlom s úložným priestorom               –  3,5 m2

2. kúpeľňa so závesnou toaletou, vaňou, umývadlom s úložným priestorom, priestorom pre práčku – 7,5 m2

3. kúpeľňa so závesnou toaletou, sprchovým kútom  a umývadlom s úložným priestorom                 – 3,35 m2

Príslušenstvo k bytu:

–  šatník                                                                                                               – 5,61 m2

–  komora  na spoločnej chodbe pred bytom                                                       – 3,82 m2

– komora  vstup z kuchyne                                                                                  – 1,21 m2

 

Kam so zimnými pneumatikami, byciklami alebo lyžami? Pivnica na prízemí Viladomu o výmere 5 m2 Vám tento problém vyrieši – je súčasťou ceny nehnuteľnosti!

Môžte mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať!  Vaše garážové státie na uzatvorenom dvore pri obytnom dome Vám bude vždy k dispozícii . Je  súčasťou ceny nehnuteľnosti !

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na uzavretom  a bezpečnom ihrisku?  Viladomy  vytvárajú rodinnú atmosféru nízkym počtom bytov. Ohradený areál okolo nich poskytuje väčšiu bezpečnosť a priestor pre každodenné aktivity a relax.

Na svoje deti môžte vidieť z terasy svojho bytu a nemusíte sa báť, že Vám odbehnú mimo Vášho dohľadu. V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Občianske vybavenie v okolí – MHD, materská škôlka PANORAMKA, ihriská, … V dostupnosti pár minút cesty autom je centrum mesta a obchodné centrum Aupark. Pekné okolie s cyklotrasami do okolia blízkeho i vzdialeného poteší každého cyklistu.

Lokalita nie je ohrozená záplavami a zosuvmi pôdy. Na danom území bolo vykonaných viacero geologických prieskumov spoločnosťou Geo Slovakia a Strabag.

POZOR! V prípade kúpy nehnuteľnosti Firmou, bude predajná cena ponížená o DPH!! 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán – predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médiíp

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s