Rozlohou veľký 3. izb. byt v blízkosti centra mesta, odporúčame!

Chcete investovať do  kúpy bytu a nemusíte sa do bytu hneď sťahovať?

Chcete vlastniť byt, ktorý má všetko, čo má BYT mať – nie je ani na 1. a ani na poslednom poschodí, je dobre orientovaný, má novú loggiu a zateplenie OD sa už zrealizovalo? 

Chcete vlastniť výmerou väčší 3. izb. byt so špecifickou dispozíciou bytu v najvyhľadávanejšom sídlisku Košíc?

O aký byt sa jedná?  3. izb. byt o výmere 74 m2 + pivnica + loggia na Braniskovej ulici Kuzmányho sídliska nachádzajúceho sa v blízkosti centra mesta. 

Byt prešiel postupnou rekonštrukciou realizovanou v určitých etapách.  Byt tvorí  – kuchyňa,  detská izba, obývacia izba so vstupom do šatníka,  spálňa so vstupom na loggiu, samostatná toaleta, kúpeľňa, predsieň, pivnica. Jednotlivé izby umožnia všetkým členom Vašej rodiny nájsť si ten svoj priestor pre prácu, učenie či oddych. Dispozícia bytu sa zachovala.  Byt má plastové okná, na stenách stierky, plávajúce podlahy v izbách a dlažbu v predsieni, kúpeľni a v kuchyni.  Jadro je murované. Toaleta je samostatná.    V CENE NEHNUTEĽNOSTI  sú vstavané skrine v spálni.  Menili sa el. rozvody v kuchyni, rozvody odpadu a vody v jadre a v kuchyni.   V kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte…stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. Kuchynská linka je vyrobená na mieru, má dostatok pracovného a úložného priestoru. V CENE NEHNUTEĽNOSTI sú vstavaná spotrebiče – plynová varná doska, el. rúra, umývačka riadu.  Byt je stredový, teplý a v obytnom dome s bezproblémovými susedmi.  Vstup na loggiu je zo spálne.

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Pešou chôdzou sa do niekoľkých minút dostanete do centra mesta a  do rodičmi vyhľadávanej škôlky, školy, ZUŠ, TUKE,  veľkých obchodných centier či zastávok MHD.

Bytový dom je zateplený, sú nové stúpacie vedenia, nové radiátory s digitálnymi meračmi a termoregulačnými hlavicami,  spoločné priestory sú po rekonštrukcii, nový výťah.  Výťah je nákladný a osobný. Na byte neviaznu žiadne ťarchy. Byt by bol k dispozícii na odovzdanie v termíne jar-leto 2017. Kúpa bytu sa môže zrealizovať v ktoromkoľvek skoršom období, pričom by terajší majitelia bytu bývali v byte do odovzdania bytu novému majiteľovi na základe nájomnej zmluvy.

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Neváhajte a zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán – predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru “šitého na mieru” pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s